Uniwersalność i plastyczność tego tworzywa przekłada się bezpośrednio na jego popularność. Płyty plexi znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, służąc m.in. za idealny materiał do podświetlania. Naszym klientom proponujemy m.in. produkty w kolorze mlecznym, które tworzą świetny i efektowny duet z systemami oświetleniowymi. Na życzenie klientów dopasowujemy płytę do konkretnych wymiarów.

Pleksi mleczna – płyty docięte na wymiar

Reklama, budownictwo, architektura, przemysł – to tylko niektóre branże, w których wykorzystywane są płyty pleksi o mlecznej barwie. Odporne na uszkodzenia i działanie promieniowania UV artykuły pozwalają łączyć funkcje praktyczne z estetyką. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście wariantów płyt, różniących się między sobą grubością. Przypominamy jednocześnie, że każde zamówienie można personalizować – dysponujemy odpowiednim zapleczem, dzięki czemu dostarczamy produkty dopasowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do składania zamówień i kontaktu! W razie potrzeby, pomożemy wybrać oraz dopasować produkt do potrzeb klienta.

PLEXI opal (PMMA - do podświetleń)

PMMA (plexi) mleczna  2mm PMMA (plexi) mleczna 2mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

129,00 zł

m2
zobacz więcej
PMMA (plexi) mleczna  3mm PMMA (plexi) mleczna 3mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

153,00 zł

m2
zobacz więcej
PMMA (plexi) mleczna  4mm PMMA (plexi) mleczna 4mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

205,00 zł

m2
zobacz więcej
PMMA (plexi) mleczna  5mm PMMA (plexi) mleczna 5mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

254,00 zł

m2
zobacz więcej
PMMA (plexi) mleczna 10mm PMMA (plexi) mleczna 10mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

752,00 zł

m2
zobacz więcej
PMMA (plexi) mleczna 20mm PMMA (plexi) mleczna 20mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

1 911,00 zł

m2
zobacz więcej
PMMA (plexi) mleczna 30mm PMMA (plexi) mleczna 30mm
Producent: Plexi Expert
Cena:

2 913,00 zł

m2
zobacz więcej

PLEXI (szkło akrylowe, PMMA)  - polimetakrylan metylu. Najczęściej wyszukiwane przez konsumentów tworzywo a to za sprawą jego szerokiego zastosowania oraz ogromnych możliwości. Plastyczny materiał który charakteryzuje się tym, że jest łatwy w obróbce a to przez swoje właściwości termoplastyczne. W życiu codziennym z powodzeniem zastępuje szkło. Jest dobrym materiałem do grawerowania, precyzyjne cięcia można uzyskać poprzez cięcie laserem oraz frezarką.

 

Pleksi dostępna w wariantach (w mm.): bezbarwna (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 20), mleczna (2, 3, 4, 5, 6, 8, 10), dymiona grafit (3, 5, 8), dymiona brązowy (3, 5), czarna lub biała (3, 5), matowa (3), lustrzana (3), fluo (3 mm)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium