Poszukiwanie trwałych, łatwych w obróbce i plastycznych półproduktów to nie lada wyzwanie. Naszym klientom proponujemy gotowe rozwiązanie w postaci różnych wariantów pleksi. W ofercie posiadamy m.in. materiały dymione, które oprócz praktycznego zastosowania wyróżniają się wyglądem.

Dymiona pleksi charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoplastycznymi, dzięki czemu klient może przy ich użyciu osiągnąć zadowalający efekt, bez względu na to, do czego wykorzysta materiał. Mogą one być poddawane laserowemu cięciu, grawerowaniu, a także wierceniu. Oferujemy różne warianty kolorystyczne dymionych produktów – nasi klienci mogą zamawiać pleksi w kolorze szarym, grafitowym oraz brązowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom na życzenie zamawiających docinamy materiał do odpowiednich wymiarów. Zapraszamy do składania zamówień online oraz kontaktu – z chęcią opowiemy o tym, co możemy dla Was zrobić.

PLEXI (PMMA) dymiona

PLEXI (szkło akrylowe, PMMA)  - polimetakrylan metylu. Najczęściej wyszukiwane przez konsumentów tworzywo a to za sprawą jego szerokiego zastosowania oraz ogromnych możliwości. Plastyczny materiał który charakteryzuje się tym, że jest łatwy w obróbce a to przez swoje właściwości termoplastyczne. W życiu codziennym z powodzeniem zastępuje szkło. Jest dobrym materiałem do grawerowania, precyzyjne cięcia można uzyskać poprzez cięcie laserem oraz frezarką.

 

Pleksi dostępna w wariantach (w mm.): bezbarwna (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 20), mleczna (2, 3, 4, 5, 6, 8, 10), dymiona grafit (3, 5, 8), dymiona brązowy (3, 5), czarna lub biała (3, 5), matowa (3), lustrzana (3), fluo (3 mm)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium